به گزارش روابط عمومی شهرداری گالیکش : اولین جلسه شورای اداری با حضور رمضانعلی خسروی شهردار گالیکش و اعضای شورای اسلامی شهر تشکیل شد .

*برات آشور فارسیانی رئیس شورای اسلامی شهر در این جلسه ضمن تشکر از تلاش های بی دریغ حاج حسینقلی فارسیانی در مدت سرپرستی ایشان ، برای شهردار جدید آرزوی موفقیت نمود، و افزود ما آمده ایم برای خدمت و در این امر موفق نمیشویم مگر اینکه شما درکنار ما باشید پابه پای ما و همراه ما باشید ما از ابتدای ورودمان دست یاری به سمت شما دراز کرده ایم و یاری میطلبیم که در این مسئولیتی که مردم به عهده ما نهاده اند بتوانیم موفق باشیم چرا که مردم ریزبینانه مارا رصد و قضاوت میکنند ، باشد که در این امر سربلند باشیم.

* دکتر رمضانعلی خسروی شهردار جدید شهر در اولین روز کاری خود در شهرداری گالیکش پس از معارفه رسمی اولین جلسه شورای اداری  کاری خود را تشکیل داد . وی در ابتدا قسمتی  از فرامین امام علی (ع) به مالک اشتر درباب مدیریت را طرح کردند و در ادامه ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای محترم شورای شهر و همچنین زحمات بی وقفه حاج حسینقلی فارسیانی که به گفته مدیرکل دفتر امور شهری  ” میتوان حسینقلی فارسیانی را شناسنامه شهرداری گالیکش دانست ” تشکر و قدردانی کرد و افزود : شهرداری نهادی خدمات رسان است و شما باید با مردم که ولی نعمتان ما هستن در نهایت احترام ،عدالت و اخلاق رفتار کنید ،

خسروی سیاست تنبیه و تشویق را یکی از ارکان مهم مدیریتی دانست و افزود اگر شهروندی از کارکنان شهرداری گلایه ای داشته باشد از آن نخواهیم گذشت ، چرا که برپایه آیات قرآن و آموزه های دینی  که می فرماید: “بهترین شما نزد خداوند پرهیزکار ترین شماست ” و بهترین شما  کسی است که در سایه قانون مداری کار مردم را بهتر انجام دهد .

دکترخسروی خطاب به کارکنان شهرداری گفت : امضاء و انشاء شما اعتبار بالایی دارد مراقب امضاء و انشاء خود باشید ، مبادا امضا شما شهرداری و یا مردم را متضرر کند . وی افزود : شما باید به دنبال کاهش هزینه ها باشید چرا که عدم وجود  نقدینگی  عواقبش ابتدا گریبان شما را خواهد گرفت . خسروی تاکید کرد شهرداری تعطیلی ندارد و نهادی بحرانی  است و کارکنان آن باید همیشه در دسترس باشند و هوشیار ، این یک خصیصه برای تمام نیروهای شهرداری است .

خسروی به دانش افزایی کارکنان و کسب مهارتهای لازم در جهت رشد و تعالی واحد های شغلی کارکنان اشاره داشتند و همکاران را به تعامل و تلاش در سازندگی دعوت و تصریح کرد :از  هر گونه شتابزدگی و تک بـُعدی بودن و تک محوری عمل کردن اجتناب کنند و همیشه در حیطه شغلی خود بدنبال فرصت شناسی در جهت دورنمایی مطلوب برای سازمان و خودشان باشند.

دکتر خسروی شهردار گالیکش تاکید کرد آنچه که ممکن است گریبان گیر ما باشد روزمرگی است، و برنامه محور بودن را  راهکار حل این مشکل دانست و گفت : انشالله ما مسابقه خدمت خواهیم داشت ، ایشان در ادامه استفاده از تجربیات خوب را یکی از خصیصه های مدیریتی مطرح کرد و در مورد شرایط تصمیم گیری و تصمیم خوب و بد و بازتاب های آن نکاتی را خاطرنشان کرد و در پایان ضمن تشکر از حضور اعضای محترم شورای شهرفرمود امیدوارم در این دوره کوتاه مدیریتی بتوانم اسباب خیر و مایه افتخار برای مردم شهرم و اعضای  محترم شورا باشم .

        

دیدگاه خود را بیان کنید