‍  صبح امروز / جلسه سرمایه گذاری و شناسایی فرصت ها در محل شهرداری گالیکش برگزار شد / شهردار خسروی: گالیکش بعنوان پیشانی ورودی و خروجی استان مسئولیت سنگینی در خصوص معرفی منطقه برعهده دارد

?به گزارش روابط عمومی شهرداری گالیکش صبح امروز چهارشنبه جلسه سرمایه گذاری و شناسایی فرصت ها با حضور رمضانعلی خسروی شهردار و کارشناسان مربوطه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه شهردار گالیکش با تاکید بر ایجاد سرمایه گذاری های پایدار در منطقه افزود: با شناخت بضاعت و دارایی های شهرداری می توان موجبات اعتمادسازی و سرمایه گذاری شهروندان را افزایش داد.
رمضانعلی خسروی با اشاره به اهمیت جغرافیایی شهر گالیکش بعنوان پیشانی ورودی و خروجی استان اظهار داشت: گالیکش با داشتن چنین ویژگی مسئولیت سنگینی در خصوص معرفی استان و قابلیت های آن به مسافران و زائران بارگاه رضوی برعهده دارد.
وی در همین راستا افزود: توجه به طبیعت و اقلیم منطقه و بهره مندی از موهبات خدادادی از قبیل رودخانه، کوه و جنگل بسیار موثر و راهگشا می باشد.
رمضانعلی خسروی عنوان کرد: شهرداری گالیکش در دوره مدیریت جدید، جهت تحقق موارد مذکور با همکاری و همیاری شورای محترم شهر تصمیم به ایجاد کمیته سرمایه گذاری برای استفاده از فرصت ها دارد.
در پایان این جلسه نیز مهندس مجتبی بیگی بعنوان دبیر کمیته سرمایه گذاری شهرداری معرفی گردید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید