بیانیه شورای اسلامی شهر گالیکش به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراهای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
روزنهم اردیبهشت ماه که بعنوان روز شورا نامگذاری شده از ابتکارات و افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با درس از آموزش های قرآن کریم و آموزه های دینی و سنت به امر شورا و مشورت تاکید فراوان شده است.
برهمین اساس جمهوری اسلامی ازهمان اولین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی بر اصل مترقی و ارزشمند شورا و مشورت درکارها تاکید داشته و اداره امور کشور را با آرای مردم در انتخاب ریاست جمهوری ونمایندگان مجلس شورای اسلامی و انتخابات اعضای شوراهای اسلامی بعنوان پارلمان های محلی و ابزاری برای تحقق حاکمیت مردم وتجلی اراده عمومی قرارداده است.
برپایه اصل هفتم قانون اساسی شوراها از ارکان تصمیم گیری و تجلی اراده مردم ونهادسیاسی تصمیم گیرنده به نیابت ازطرف مردم در جامعه هستند.
فلذا روز نهم اردیبهشت را که بعنوان روز شورا نامگذاری شده است را به همه مردم خوب و ولایتمدار کشور بویژه به شهروندان عزیز و محترم گالیکش تبریک و تهنیت عرض نموده و در سالی که به تدبیر مقام عظمای ولایت بنام سال حمایت ازکالای ایرانی نامگذاری شده است همه شهروندان را به رعایت فرمایشات معظم له و عملیاتی نمودن بیانات گهربار حضرتش دعوت می نمائیم.
آرزوی سالی خوش و پربرکت برای همگان را از درگاه خداوند منان داریم.

“شورای اسلامی شهر گالیکش”

@galikeshcitty

دیدگاه خود را بیان کنید