جلسه تودیع و معارفه معاونت شهرداری گالیکش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری گالیکش؛ ظهر سه شنبه با حضور شهردار و مسئولین واحدها جلسه تودیع و معارفه معاونت در سالن اجتماعات این شهرداری برگزار شد.
شهردار گالیکش در ابتدای این جلسه ضمن تبریک روز شهرداری ها و روز قلم افزود: کارمندان یک مجموعه می بایست در کنار یکدیگر با صمیمیت بیشتر و همراه با رفاقت و نیکی فعالیت کنند، قدر یکدیگر را بدانند و نسبت به مدیر، همکاران و کل مجموعه نگاهی وفادارانه داشته باشند تا با سرعت بیشتری بسمت موفقیت گام بردارند.
رمضانعلی خسروی در ادامه به اوضاع نابسامان مالی شهرداری اشاره کرد و گفت: در بخش ساخت و ساز از ابتدای سال تا کنون تنها ۸ پروانه ساختمانی صادر شده است که در نوع خود آمار بسیار اندکی بشمار می آید.
وی از مسئولین واحدها خواست تا در حوزه کاری خود به بهبود وضعیت درآمد زایی توجه جدی داشته باشند و تکریم به ارباب رجوع و مردم داری را جزو ارکان اصلی مدیریت برشمرند.
ایشان در بخش تودیع و معارفه #معاونت شهرداری نیز افزود: میزها برای کسی نمی ماند و تنها چیزی که ماندگار است مردانگی و معرفت و رفاقت است.
خسروی گفت: امروز می خواهیم از مرد بزرگی تقدیر کنیم که ۳۰ سال از عمر خود را در راه خدمت به مردم و امورات شهری صرف کرد، فردی که می توان از ایشان بعنوان “پدر معنوی” شهرداری نام برد.
وی در پایان عنوان کرد: ((اگر کسی به آقای فارسیانی احترام بگذارد انگار به بنده احترام گذاشته است))، خسروی از این جمله بعنوان سخنی ماندگار یاد کرد و از زحمات و خدمات معاونت سابق تقدیر و تشکر بعمل آورد و طی حکمی ایشان را بعنوان “مشاور عالی اجرایی شهردار و مسئول فرهنگی – اجتماعی” منصوب کرد.

شهردار گالیکش همچنین در پایان از “مهندس ابراهیم فرامرزی” بعنوان فردی با سابقه، با تجربه و مورد اطمینان در امورات اداری و شهری یاد کرد و با اشاره به توانایی های علمی شان، وی را بعنوان #معاونت جدید شهرداری گالیکش معارفه کرد.

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید